17 listopada 2016

Kariera

Manager Sprzedaży / Działu Handlowego

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizowanie wyników we wszystkich kanałach sprzedaży.
  • Odpowiedzialność za strategiczny rozwój sprzedaży i wizerunku firmy.
  • Wdrażanie działań e-marketingowych celem zwiększenia sprzedaży.
  • Nadzorowanie pracy działu handlowego, zarządzanie, motywowanie i szkolenia podległego zespołu, planowanie zatrudnienia, niezbędnych szkoleń pracowników oraz analiza efektywności pracy.
  • Zapewnienie wysokich standardów w obsłudze klienta.
  • Zarządzanie i rozwijanie podległego obszaru sprzedaży, kreowanie nowych rozwiązań oraz rozwijanie i inspirowanie do działania.
  • Odpowiedzialność za efektywność procesów w firmie, obniżanie kosztów operacyjnych.
  • Zarządzanie relacjami wewnątrz oraz na zewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Zaangażowanie w pracę i terminowość wykonywania powierzonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnego wykorzystywania czasu.
  • Umiejętność zarządzania podległymi pracownikami.
  • Zdolność przystosowania się do nowych sytuacji i otwartość na zmiany.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży e-commerce.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, systematyczność.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie e-commerce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy (od poniedziałku do piątku).
  • Pakiet świadczeń socjalnych – prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz rodziny.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole.
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów i wpływ na rozwój firmy.

rekrutacja (małpa) globalincome.pl